Ice Cream Maker - Make Summer Drinks

iOS için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Kids Food Games Inc.
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPadlerde kullanabileceğiniz Ice Cream Maker - Make Summer Drinks uygulaması ile çocuklarınız yaza aylarında herkesin çok severek yediği külah dondurmaların yapımını ve nasıl süsleneceğini öğrenerek çok eğlenceli vaki

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPadlerde kullanabileceğiniz Ice Cream Maker - Make Summer Drinks uygulaması ile çocuklarınız yaza aylarında herkesin çok severek yediği külah dondurmaların yapımını ve nasıl süsleneceğini öğrenerek çok eğlenceli vakit geçirecekler.

Bu uygulama sayesinde çocuklarınız bir çok çeşitte dondurma yapımını öğrenecek ve dondurma için gerekli olan bütün malzemeleri de öğrenmiş olacaklar. Onların yeni bir şeyler öğrenmesi çocuklarınızı ne kadar mutlu edecekse sizi de aynı şekilde mutlu edecektir. 

Uygulama içerisindeki özellikler sayesinde çocuklarınız istedikleri meyvelerle dondurma yapabilir ve istedikleri külahı kullanarak dondurmaları külahlara doldurarak servis edebilecekler. Hemen oyunu indirin hem oyun hem de eğitici bir uygulama ile vakit geçirmelerini sağlayın.

Daha Fazla Göster
Ice Cream Maker - Make Summer Drinks indir